KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376075
nr 1237 6075
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Paris. Signerad. Olja på duk, 98x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:27:17
23/2 15:30:09
24/2 23:13:14
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg